Hronovské jablíčko 2023: Výsledky

Místo konání: Hronov

Datum konání: 27.5.2023

Seznam soutěžních kategorií:

  1. Kategorie 1. Mini do 7 let
  2. Kategorie 2. Děti 7-11 let - Disco - začínající
  3. Kategorie 3. Děti 7-11 let - Street dance - začínající
  4. Kategorie 4. Děti 7-11 let - Street dance - pokročilí
  5. Kategorie 5. Děti 7-11 let - Show a parketové kompozice - začínající
  6. Kategorie 6. Děti 7-11 let - Show a parketové kompozice - pokročilí
  7. Kategorie 7. Děti 7-11 let - Volný tanec
  8. Kategorie 8. Junioři + Dospělí - Disco - začínající
  9. Kategorie 9. Junioři 11-16 let - Street dance - začínající
  10. Kategorie 10. Junioři 11-16 let - Street dance - pokročilí
  11. Kategorie 11. Junioři 11-16 let - Show a parketové kompozice - začínající
  12. Kategorie 12. Junioři 11-16 let - Show a parketové kompozice - pokročilí
  13. Kategorie 13. Junioři 11-16 let - Volný tanec
  14. Kategorie 14. Neskupinové choreografie - junioři + dospělí ( 1-3 soutežící )
  15. Kategorie 15. Dospělí nad 16 let + Senioři - Street dance
  16. Kategorie 16. Dospělí nad 16 let - Show a parketové kompozice + volný tanec

1. Mini do 7 let

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.Taneční skupina Neon ŽamberkA co jako?11111
2.RK Crazy mini I. - RK Crazy Rychnov nad KněžnouChildren22222
3.ANGELES Dance Group Dvůr Králové nad LabemVE VATĚ43334
4.Rytmy planety Brzeg DolnyNa naszym podwórku34443

Porota:

  1. Zachrlová Martina, Praha (CZ)
  2. Mathew David, Praha (CZ)
  3. Veselá Zuzana, Praha (CZ)
  4. Židek Dominik, Rychnov nad Kněžnou (CZ)
  5. Karanská Tereza, Hradec Králové (CZ)

nahoru

2. Děti 7-11 let - Disco - začínající

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.TC Beta PardubiceIn the jungle21111
2.Zgraja 4 - Zespół Taneczny ZGRAJA WrocławDisco12222

Porota:

  1. Zachrlová Martina, Praha (CZ)
  2. Mathew David, Praha (CZ)
  3. Veselá Zuzana, Praha (CZ)
  4. Židek Dominik, Rychnov nad Kněžnou (CZ)
  5. Karanská Tereza, Hradec Králové (CZ)

nahoru

3. Děti 7-11 let - Street dance - začínající (Finále)

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.STEELS Hradec KrálovéRING DING DONG52113
2.RK Crazy děti I. - RK Crazy Rychnov nad KněžnouRising61242
3.Taneční skupina Neon ŽamberkSmooth it out now!33431
4.Zgraja 4 - Zespół Taneczny ZGRAJA WrocławHip-hop24554
5.Bene Dance Art Team TrutnovOur night45625
6.LEVEL CREW HoliceJOEY16366

3. Děti 7-11 let - Street dance - začínající (Semifinále)

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDESoučetPostupuje
1.-5.LEVEL CREW HoliceJOEYxxxxx5A
1.-5.RK Crazy děti I. - RK Crazy Rychnov nad KněžnouRisingxxxxx5A
1.-5.STEELS Hradec KrálovéRING DING DONGxxxxx5A
1.-5.Taneční skupina Neon ŽamberkSmooth it out now!xxxxx5A
1.-5.Zgraja 4 - Zespół Taneczny ZGRAJA WrocławHip-hopxxxxx5A
6.Bene Dance Art Team TrutnovOur nightxx--x3A
7.Taneční Studio Oliver VrchlabíRITMO--xx-2
8.-10.Free Fall - SVČ Déčko NáchodHip Hop is Ded-----0
8.-10.Taneční Studio Oliver VrchlabíDía de los Muertos-----0
8.-10.Taneční Studio Oliver VrchlabíFirst Time-----0

Porota:

  1. Zachrlová Martina, Praha (CZ)
  2. Mathew David, Praha (CZ)
  3. Veselá Zuzana, Praha (CZ)
  4. Židek Dominik, Rychnov nad Kněžnou (CZ)
  5. Karanská Tereza, Hradec Králové (CZ)

nahoru

4. Děti 7-11 let - Street dance - pokročilí

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.Taneční skupina Neon ŽamberkParty with the gang21311
2.Taneční Studio Oliver VrchlabíFUSION12122
3.Taneční Studio Oliver VrchlabíApril KIDS33233

Porota:

  1. Zachrlová Martina, Praha (CZ)
  2. Mathew David, Praha (CZ)
  3. Veselá Zuzana, Praha (CZ)
  4. Židek Dominik, Rychnov nad Kněžnou (CZ)
  5. Karanská Tereza, Hradec Králové (CZ)

nahoru

5. Děti 7-11 let - Show a parketové kompozice - začínající

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.Taneční Studio Oliver VrchlabíTreat me11211
2.Teatr Tańca Actus Animi WolbromNot about Angels24123
3.Taneční Studio Oliver VrchlabíDávný příběh32345
4.RK Crazy děti II. - RK Crazy Rychnov nad KněžnouVzpomínky na Afriku53434
5.Angels mladší SVČ Trutnov - Středisko volného času TrutnovPříšerky s.r.o.45552
6.Taneční Studio Oliver VrchlabíPohádkou s Locikou76766
7.Bene Dance Art Team TrutnovVečerníčci67687
8.Sluníčka - TS Ballare Rtyně v PodkrkonošíDalmatians88878

Porota:

  1. Zachrlová Martina, Praha (CZ)
  2. Mathew David, Praha (CZ)
  3. Veselá Zuzana, Praha (CZ)
  4. Židek Dominik, Rychnov nad Kněžnou (CZ)
  5. Karanská Tereza, Hradec Králové (CZ)

nahoru

6. Děti 7-11 let - Show a parketové kompozice - pokročilí

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.JUST GOLD ART KIDS - JUST DANCE Studio ChrzanówPRZEBUDZENIE11111
2.ANGELES Dance Group Dvůr Králové nad LabemJUST GIRLS22232
3.ZUŠ Melodie HořiceFiguríny33323

Porota:

  1. Zachrlová Martina, Praha (CZ)
  2. Mathew David, Praha (CZ)
  3. Veselá Zuzana, Praha (CZ)
  4. Židek Dominik, Rychnov nad Kněžnou (CZ)
  5. Karanská Tereza, Hradec Králové (CZ)

nahoru

7. Děti 7-11 let - Volný tanec

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.Bene Dance Art Team TrutnovLatin energy12112
2.Bene Dance Art Team TrutnovCarribean mood21231
3.Rytmy Planety III - Rytmy planety Brzeg DolnyCharleston43353
4.Contemporary Community Rtyně v PodkrkonošíGood Mood34525
5.Rytmy Planety II - Rytmy planety Brzeg DolnyNa Dzień Dobry55444

Porota:

  1. Zachrlová Martina, Praha (CZ)
  2. Mathew David, Praha (CZ)
  3. Veselá Zuzana, Praha (CZ)
  4. Židek Dominik, Rychnov nad Kněžnou (CZ)
  5. Karanská Tereza, Hradec Králové (CZ)

nahoru

8. Junioři + Dospělí - Disco - začínající

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.Bees - TS Ballare Rtyně v PodkrkonošíLet's go!11111
2.TC Beta PardubiceClap clap22222

Porota:

  1. Zachrlová Martina, Praha (CZ)
  2. Mathew David, Praha (CZ)
  3. Veselá Zuzana, Praha (CZ)
  4. Židek Dominik, Rychnov nad Kněžnou (CZ)
  5. Karanská Tereza, Hradec Králové (CZ)

nahoru

9. Junioři 11-16 let - Street dance - začínající

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.Taneční Studio Oliver VrchlabíNasty21134
2.ShakeDance A - DDM Chlumec nad CidlinouBetrayal72213
3.Taneční skupina Neon ŽamberkNad věcí13541
4.XkA - SVČ Déčko NáchodGreen Souls64426
5.Gear up - SVČ Déčko NáchodDividet55365
6.Freaks crew KolínChaOoze36672
7.RK Crazy junioři I. - RK Crazy Rychnov nad KněžnouOur vibe89757
8.ShakeDance B - DDM Chlumec nad Cidlinoublack or white it doesn't matter47888
9.DDM Domino HronovBlack Fire - Freedom98999

Porota:

  1. Zachrlová Martina, Praha (CZ)
  2. Mathew David, Praha (CZ)
  3. Veselá Zuzana, Praha (CZ)
  4. Židek Dominik, Rychnov nad Kněžnou (CZ)
  5. Karanská Tereza, Hradec Králové (CZ)

nahoru

10. Junioři 11-16 let - Street dance - pokročilí

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.Taneční skupina Neon ŽamberkNo break11311
2.Zgraja 3 - Zespół Taneczny ZGRAJA WrocławHip-hop22122
3.Druhá Realita - SVČ Déčko NáchodSan Andreas33234
4.Bene Dance Art Team TrutnovMY TYPE54543
5.ZUŠ Melodie HořiceLet's go45455

Porota:

  1. Zachrlová Martina, Praha (CZ)
  2. Mathew David, Praha (CZ)
  3. Veselá Zuzana, Praha (CZ)
  4. Židek Dominik, Rychnov nad Kněžnou (CZ)
  5. Karanská Tereza, Hradec Králové (CZ)

nahoru

11. Junioři 11-16 let - Show a parketové kompozice - začínající

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.Fraszka - Ośrodek Edukacji Baletowej i Tańca Współczesnego ZabrzeLawiny moc11211
2.Angels starší - Středisko volného času TrutnovFénix22142
3.TC Beta PardubiceBack in black33424
4.RK Crazy junioři II. - RK Crazy Rychnov nad KněžnouBarvy ulice44333
5.Contemporary Community Rtyně v PodkrkonošíSám doma55555

Porota:

  1. Zachrlová Martina, Praha (CZ)
  2. Mathew David, Praha (CZ)
  3. Veselá Zuzana, Praha (CZ)
  4. Židek Dominik, Rychnov nad Kněžnou (CZ)
  5. Karanská Tereza, Hradec Králové (CZ)

nahoru

12. Junioři 11-16 let - Show a parketové kompozice - pokročilí

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.Teatr Tańca Actus Animi WolbromBody Love11111
2.Teatr Tańca Actus Animi WolbromSky Full of Song22222
3.Zgraja 3 - Zespół Taneczny ZGRAJA WrocławJazz33333

Porota:

  1. Zachrlová Martina, Praha (CZ)
  2. Mathew David, Praha (CZ)
  3. Veselá Zuzana, Praha (CZ)
  4. Židek Dominik, Rychnov nad Kněžnou (CZ)
  5. Karanská Tereza, Hradec Králové (CZ)

nahoru

13. Junioři 11-16 let - Volný tanec

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.Rodeo 2 - Středisko volného času TrutnovThe Greatest showman21141
2.Taneční Studio Jany Lochmanové HolešovTeen´s? See for yourself12212
3.Connection - Středisko volného času TrutnovPutování malého prince34423
4.Colours - ZUŠ A. M. Buxton ÚpiceAnother Love43334

Porota:

  1. Zachrlová Martina, Praha (CZ)
  2. Mathew David, Praha (CZ)
  3. Veselá Zuzana, Praha (CZ)
  4. Židek Dominik, Rychnov nad Kněžnou (CZ)
  5. Karanská Tereza, Hradec Králové (CZ)

nahoru

14. Neskupinové choreografie - junioři + dospělí ( 1-3 soutežící )

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.Taneční obor BroumovHad21111
2.Taneční Studio Jany Lochmanové HolešovDůvěřuj mi...Věřím ti…64322
3.Taneční Studio Jany Lochmanové HolešovTři v D-Dur55233
4.Taneční obor BroumovChobotnice33454
5.Taneční Studio Jany Lochmanové HolešovMyšky12565
6.Taneční Studio Jany Lochmanové HolešovPod mou hladinou46646

Porota:

  1. Zachrlová Martina, Praha (CZ)
  2. Mathew David, Praha (CZ)
  3. Veselá Zuzana, Praha (CZ)
  4. Židek Dominik, Rychnov nad Kněžnou (CZ)
  5. Karanská Tereza, Hradec Králové (CZ)

nahoru

15. Dospělí nad 16 let + Senioři - Street dance

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.Remaining - SVČ Déčko NáchodDEMO12112
2.Freaks crew KolínAurantia24521
3.Taneční Studio Oliver VrchlabíElliots31233
4.-5.ReBels team Trutnov - ReBels team TrutnovGREENGELS56344
4.-5.Fierras Almas - SVČ Déčko NáchodXXX43456
6.Elements Community PrahaNo Diggity65665

Porota:

  1. Zachrlová Martina, Praha (CZ)
  2. Mathew David, Praha (CZ)
  3. Veselá Zuzana, Praha (CZ)
  4. Židek Dominik, Rychnov nad Kněžnou (CZ)
  5. Karanská Tereza, Hradec Králové (CZ)

nahoru

16. Dospělí nad 16 let - Show a parketové kompozice + volný tanec

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.JUST ART - JUST DANCE Studio ChrzanówPSYCHOLOGIA TŁUMU11123
2.Teatr Tańca Actus Animi WolbromHeaven Is Here22314
3.VIP Dance Academy - Středisko volného času TrutnovLets dance45232
4.Star West TrutnovHey Johny34541
5.ZUŠ Melodie HořiceYou53455

Porota:

  1. Zachrlová Martina, Praha (CZ)
  2. Mathew David, Praha (CZ)
  3. Veselá Zuzana, Praha (CZ)
  4. Židek Dominik, Rychnov nad Kněžnou (CZ)
  5. Karanská Tereza, Hradec Králové (CZ)

nahoru