Hronovské jablíčko 2012: Výsledky

Místo konání: Hronov

Datum konání: 3.3.2012

Seznam soutěžních kategorií:

  1. Kategorie 1. Děti, Plesové taneční formace
  2. Kategorie 2. Dospělí, Plesové taneční formace
  3. Kategorie 3. Děti, Disco
  4. Kategorie 4. Děti, Hip-Hop a Break Dance
  5. Kategorie 5. Děti, Show a parketové kompozice
  6. Kategorie 6. Děti, Volný tanec
  7. Kategorie 7. Junioři, Disco
  8. Kategorie 8. Junioři, Hip-Hop a Break Dance
  9. Kategorie 9. Junioři, Show a parketové kompozice - začínající kluby
  10. Kategorie 10. Dospělí, Scénický tanec
  11. Kategorie 11. Dospělí, Disco
  12. Kategorie 12. Dospělí, Hip-Hop a Break Dance - začínající kluby
  13. Kategorie 13. Dospělí, Hip-Hop a Break Dance - pokročilé kluby
  14. Kategorie 14. Dospělí, Show a parketové kompozice - začínající kluby
  15. Kategorie 15. Dospělí, Show a parketové kompozice - pokročilé kluby
  16. Kategorie 16. Dospělí, Volný tanec

1. Děti, Plesové taneční formace

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDEFG
1Základná umelecká škola LipanyVeselý jive1111111
2Ladybirds PardubiceVzpomínka na Strausse2222222

Porota:

  1. Elschek Walter, Trutnov (CZ)
  2. Filipová Hana, Praha (CZ)
  3. Dytrt Martin, Chrudim (CZ)
  4. Koguciuk Wojciech, Wroclav (PL)
  5. Dytrtová Lenka, Chrudim (CZ)
  6. Prošek Martin, Hradec Králové (CZ)
  7. Petráňová Veronika, Hradec Králové (CZ)

nahoru

2. Dospělí, Plesové taneční formace

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDEFG
1ZUŠ SlatiňanyVečernice1211112
2DDM Ulita PrahaFive latin2122221
3Ladybirds PardubiceModrý sen4534333
4Ladybirds PardubiceMix latina3445445
5Taneční obor ZUŠ BlatnáLatino mix5353554

Porota:

  1. Elschek Walter, Trutnov (CZ)
  2. Filipová Hana, Praha (CZ)
  3. Dytrt Martin, Chrudim (CZ)
  4. Koguciuk Wojciech, Wroclav (PL)
  5. Dytrtová Lenka, Chrudim (CZ)
  6. Prošek Martin, Hradec Králové (CZ)
  7. Petráňová Veronika, Hradec Králové (CZ)

nahoru

3. Děti, Disco

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDEFG
1TS Be Free PrahaStay or go1113321
2Taneční skupina DEMO PrahaWonderful life4222414
3TS Destiny JičínPětihvězdičková kuchyně2351133
4Taneční škola Česká TřebováFire3444242
5TS Ballare Rtyně v PodkrkonošíGimme gimme5537555
6Ladybirds PardubiceBaby disco66106876
7TS Ballare Rtyně v PodkrkonošíTarzan a Jane7775668
8TS Ballare Rtyně v PodkrkonošíKinder Párty88810789
9DDM Klíč Jaroměř-JosefovWriting on the wall910999117
10DDM Klíč Jaroměř-JosefovHappy dance1096811911
11DDM Klíč Jaroměř-JosefovZrození smailíků11111111101010

Porota:

  1. Elschek Walter, Trutnov (CZ)
  2. Filipová Hana, Praha (CZ)
  3. Dytrt Martin, Chrudim (CZ)
  4. Koguciuk Wojciech, Wroclav (PL)
  5. Dytrtová Lenka, Chrudim (CZ)
  6. Prošek Martin, Hradec Králové (CZ)
  7. Petráňová Veronika, Hradec Králové (CZ)

nahoru

4. Děti, Hip-Hop a Break Dance

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDEFG
1DDM Třebechovice pod OrebemCrush1221112
2Taneční škola Česká TřebováHappy nation2132221
3Tendenc Havlíčkův BrodSpáči3315634
4Coma Nowa RudaNo name4443363
5RK Crazy Rychnov nad KněžnouDancing world5558478
6Středisko volného času TrutnovWe wanna dance!7664557
7DDM Ulita PrahaDance slide6777845
8DDM Klíč Jaroměř-JosefovHip - hop klauni8886786

Porota:

  1. Elschek Walter, Trutnov (CZ)
  2. Filipová Hana, Praha (CZ)
  3. Dytrt Martin, Chrudim (CZ)
  4. Koguciuk Wojciech, Wroclav (PL)
  5. Dytrtová Lenka, Chrudim (CZ)
  6. Prošek Martin, Hradec Králové (CZ)
  7. Petráňová Veronika, Hradec Králové (CZ)

nahoru

5. Děti, Show a parketové kompozice

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDEFG
1Základná umelecká škola LipanyCirkusový sen1111212
2Základná umelecká škola LipanyFlinstonovci4223321
3Taneční škola Česká TřebováPátá2432134
4Klub tanca towarzyskiego i jazzowego Siera KrapkowiceKwiaty9354653
5Základní škola Slatina nad ZdobnicíNa obzoru piráti5645975
6DDM SUN Lomnice nad PopelkouČlověče nezlob se !6866546
7RK Crazy Rychnov nad KněžnouCopak na to řeknete?8787767
8Ladybirds PardubiceBaby show3578899
9TS Ballare Rtyně v PodkrkonošíKrálíci z klobouku799104108
10TS Ballare Rtyně v PodkrkonošíTučňáci vs Lemuři101010910810

Porota:

  1. Elschek Walter, Trutnov (CZ)
  2. Filipová Hana, Praha (CZ)
  3. Dytrt Martin, Chrudim (CZ)
  4. Koguciuk Wojciech, Wroclav (PL)
  5. Dytrtová Lenka, Chrudim (CZ)
  6. Prošek Martin, Hradec Králové (CZ)
  7. Petráňová Veronika, Hradec Králové (CZ)

nahoru

6. Děti, Volný tanec

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDEFG
1Základná umelecká škola LipanyDo tanca1111111
2Ladybirds PardubicePrší, prší2323433
3Klub tanca towarzyskiego i jazzowego Siera KrapkowiceZegary4432322
4TS Ballare Rtyně v PodkrkonošíAfrika3244244

Porota:

  1. Elschek Walter, Trutnov (CZ)
  2. Filipová Hana, Praha (CZ)
  3. Dytrt Martin, Chrudim (CZ)
  4. Koguciuk Wojciech, Wroclav (PL)
  5. Dytrtová Lenka, Chrudim (CZ)
  6. Prošek Martin, Hradec Králové (CZ)
  7. Petráňová Veronika, Hradec Králové (CZ)

nahoru

7. Junioři, Disco

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDEFG
1Taneční skupina DEMO PrahaThunderstorm1211111
2Zespół Tańca Nowoczesnego & Cheerleaders Skand SosnowiecPapi2142423
3Rosegirls Týniště nad OrlicíNothing else4333342
4Zespół Tańca Nowoczesnego & Cheerleaders Skand SosnowiecUno3424234
5TS Ballare Rtyně v PodkrkonošíColors of the rainbow5555555
6Dance Factory SadskáDiscohvězdy6676676
7Dance Factory SadskáHearthbreaker7767767

Porota:

  1. Elschek Walter, Trutnov (CZ)
  2. Filipová Hana, Praha (CZ)
  3. Dytrt Martin, Chrudim (CZ)
  4. Koguciuk Wojciech, Wroclav (PL)
  5. Dytrtová Lenka, Chrudim (CZ)
  6. Prošek Martin, Hradec Králové (CZ)
  7. Petráňová Veronika, Hradec Králové (CZ)

nahoru

8. Junioři, Hip-Hop a Break Dance

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDEFG
1SVČ Déčko NáchodPártýýýý3211123
2Bene Dance Art Team TrutnovCrazy move1432241
3DDM Třebechovice pod OrebemTouch Me !2124432
4Taneční škola Česká TřebováŠachmat4555914
5SVČ Déčko NáchodReklama6643757
6DDM Ulita BroumovGangsters party53785126
7Taneční Studio Oliver VrchlabíTake it easy771176118
8Coma Nowa RudaThe ties1086103817
9Dance expert PrahaWe love it because we are sexy1110146869
10TS Destiny JičínNahoru, dolu9158141275
11DDM Ulita PrahaRadio Freak8161011131011
12DDM Symfonie PoděbradyTaneční crew171191517912
13DDM Ulita BroumovCool shell13121316111714
14DDM Klíč Jaroměř-JosefovHip - hop15131212161315
15Paradis KlodzkoMy chick bad14141613101510
16DDM Symfonie PoděbradyI belive129189141616
17DDM DobruškaLook at us!16171517151413
18TS Ballare Rtyně v PodkrkonošíStreet Fight18181718181818

Porota:

  1. Elschek Walter, Trutnov (CZ)
  2. Filipová Hana, Praha (CZ)
  3. Dytrt Martin, Chrudim (CZ)
  4. Koguciuk Wojciech, Wroclav (PL)
  5. Dytrtová Lenka, Chrudim (CZ)
  6. Prošek Martin, Hradec Králové (CZ)
  7. Petráňová Veronika, Hradec Králové (CZ)

nahoru

9. Junioři, Show a parketové kompozice - začínající kluby

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDEFG
1STOP AND GO Warszawa„Hej”1113321
2Taneční škola Česká TřebováAlenky2221245
3Základná umelecká škola LipanyRetro show4334112
4Základná umelecká škola LipanyŠtýly7545633
5DDM SUN Lomnice nad PopelkouTaneční galerie6472754
6ZUŠ Police nad MetujíUž nejsme malí3757467
7Tendenc Havlíčkův BrodŠmoula la lá5686876
8Základná umelecká škola LipanyDievčatá8868588

Porota:

  1. Elschek Walter, Trutnov (CZ)
  2. Filipová Hana, Praha (CZ)
  3. Dytrt Martin, Chrudim (CZ)
  4. Koguciuk Wojciech, Wroclav (PL)
  5. Dytrtová Lenka, Chrudim (CZ)
  6. Prošek Martin, Hradec Králové (CZ)
  7. Petráňová Veronika, Hradec Králové (CZ)

nahoru

10. Dospělí, Scénický tanec

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDEFG
1Základná umelecká škola J.Cikkera Banská BystricaSilueta mojej duše2211112
2Základná umelecká škola J.Cikkera Banská BystricaMyšlienky génia1143433
3TS Naděje Kralupy nad VltavouOheň a led3352341
4Základná umelecká škola J.Cikkera Banská BystricaDanse pour moi, danse avec moi...5425524
5TS Naděje Kralupy nad VltavouHorehroní4534255
6ZUŠ Police nad MetujíJo možná sním6666666
7Taneční soubor ISIS PrahaTo je MOJE!7777777

Porota:

  1. Elschek Walter, Trutnov (CZ)
  2. Filipová Hana, Praha (CZ)
  3. Dytrt Martin, Chrudim (CZ)
  4. Koguciuk Wojciech, Wroclav (PL)
  5. Dytrtová Lenka, Chrudim (CZ)
  6. Prošek Martin, Hradec Králové (CZ)
  7. Petráňová Veronika, Hradec Králové (CZ)

nahoru

11. Dospělí, Disco

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDEFG
1TS Destiny JičínVarieté1111111
2TS Ballare Rtyně v PodkrkonošíPoison3332253
3Rosegirls Týniště nad OrlicíNovinka4253422
4TS Ballare Rtyně v PodkrkonošíUpside Down6425334
5Ladybirds PardubiceChinguiskan2564566
6Rosegirls Týniště nad OrlicíLadies and gentleman5646645

Porota:

  1. Křivohlávek Jakub, Hronov (CZ)
  2. Filipová Hana, Praha (CZ)
  3. Dytrt Martin, Chrudim (CZ)
  4. Koguciuk Wojciech, Wroclav (PL)
  5. Dytrtová Lenka, Chrudim (CZ)
  6. Prošek Martin, Hradec Králové (CZ)
  7. Petráňová Veronika, Hradec Králové (CZ)

nahoru

12. Dospělí, Hip-Hop a Break Dance - začínající kluby

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDEFG
1SVČ Déčko NáchodPower of Nature2112413
2Taneční škola Česká TřebováDancing singers1431252
3Dance Studio Wanted Mariánské LázněHarley3743135
4DDM Třebechovice pod OrebemPass That Dutch4375621
5Dance Studio Wanted Mariánské LázněPrison Break6224547
6TS Ballare Rtyně v PodkrkonošíE.T.5557774
7DDM Klíč Jaroměř-JosefovGreat Crew Seven7686386
8TS Be Free PrahaIt’s not over8868868

Porota:

  1. Křivohlávek Jakub, Hronov (CZ)
  2. Filipová Hana, Praha (CZ)
  3. Dytrt Martin, Chrudim (CZ)
  4. Koguciuk Wojciech, Wroclav (PL)
  5. Dytrtová Lenka, Chrudim (CZ)
  6. Prošek Martin, Hradec Králové (CZ)
  7. Petráňová Veronika, Hradec Králové (CZ)

nahoru

13. Dospělí, Hip-Hop a Break Dance - pokročilé kluby

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDEFG
1DDM Ulita PrahaPower of melody1131122
2Agony Crew Česká TřebováLabyrinth2213211
3Independent Community PrahaSmarties3322333
4Independent Community PrahaWho run the world4444444

Porota:

  1. Křivohlávek Jakub, Hronov (CZ)
  2. Filipová Hana, Praha (CZ)
  3. Dytrt Martin, Chrudim (CZ)
  4. Koguciuk Wojciech, Wroclav (PL)
  5. Dytrtová Lenka, Chrudim (CZ)
  6. Prošek Martin, Hradec Králové (CZ)
  7. Petráňová Veronika, Hradec Králové (CZ)

nahoru

14. Dospělí, Show a parketové kompozice - začínající kluby

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDEFG
1Klub tanca towarzyskiego i jazzowego Siera KrapkowiceAvatar1111111
2Tendenc Havlíčkův BrodDance or die! Bang, bang2232232
3DDM Klíč Jaroměř-JosefovDrsňačky na cestě kolem světa3323323

Porota:

  1. Křivohlávek Jakub, Hronov (CZ)
  2. Filipová Hana, Praha (CZ)
  3. Dytrt Martin, Chrudim (CZ)
  4. Koguciuk Wojciech, Wroclav (PL)
  5. Dytrtová Lenka, Chrudim (CZ)
  6. Prošek Martin, Hradec Králové (CZ)
  7. Petráňová Veronika, Hradec Králové (CZ)

nahoru

15. Dospělí, Show a parketové kompozice - pokročilé kluby

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDEFG
1Základná umelecká škola LipanyLa mujer de fuego2111211
2Základná umelecká škola LipanyA prečo nie1223323
3DDM Ulita PrahaUkradené srdce3332132
4Ladybirds PardubiceSlunce, seno a pár holek5444544
5Ladybirds PardubiceBier fest4555455

Porota:

  1. Křivohlávek Jakub, Hronov (CZ)
  2. Filipová Hana, Praha (CZ)
  3. Dytrt Martin, Chrudim (CZ)
  4. Koguciuk Wojciech, Wroclav (PL)
  5. Dytrtová Lenka, Chrudim (CZ)
  6. Prošek Martin, Hradec Králové (CZ)
  7. Petráňová Veronika, Hradec Králové (CZ)

nahoru

16. Dospělí, Volný tanec

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDEFG
1Základná umelecká škola LipanyBlack magic1111111
2TS Ballare Rtyně v PodkrkonošíPencil full od lead3222222
3TS Ballare Rtyně v PodkrkonošíHey Boy !2334433
4DDM Klíč Jaroměř-JosefovCountry women4445344
5Ladybirds PardubiceCoca cola5553555

Porota:

  1. Křivohlávek Jakub, Hronov (CZ)
  2. Filipová Hana, Praha (CZ)
  3. Dytrt Martin, Chrudim (CZ)
  4. Koguciuk Wojciech, Wroclav (PL)
  5. Dytrtová Lenka, Chrudim (CZ)
  6. Prošek Martin, Hradec Králové (CZ)
  7. Petráňová Veronika, Hradec Králové (CZ)

nahoru