Hronovské jablíčko 2019: Výsledky

Místo konání: Hronov

Datum konání: 25.5.2019

Seznam soutěžních kategorií:

  1. Kategorie 1. Mini - Show a parketové kompozice + volný tanec
  2. Kategorie 2. Mini - Street dance
  3. Kategorie 3. Děti - Disco
  4. Kategorie 4. Děti - Street dance, začínající
  5. Kategorie 5. Děti - Street dance, pokročilí
  6. Kategorie 6. Děti - Show a parketové kompozice, začínající
  7. Kategorie 7. Děti - Show a parketové kompozice, pokročilí
  8. Kategorie 8. Děti - Volný tanec
  9. Kategorie 9. Junioři - Disco
  10. Kategorie 10. Junioři - Street dance, začínající
  11. Kategorie 11. Junioři - Street dance, pokročilí
  12. Kategorie 12. Junioři - Show a parketové kompozice, začínající
  13. Kategorie 13. Junioři - Show a parketové kompozice, pokročilí
  14. Kategorie 14. Junioři - Volný tanec
  15. Kategorie 15. Dospělí - Street dance, začínající
  16. Kategorie 16. Dospělí - Street dance, pokročilí
  17. Kategorie 17. Dospělí - Show a parketové kompozice
  18. Kategorie 18. Dospělí + Senioři - Volný tanec

1. Mini - Show a parketové kompozice + volný tanec

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.Rytmy Planety 1 - Rytmy planety Brzeg DolnyJak nie my to kto?11111
2.ANGELES Dance Group Dvůr Králové nad LabemPOZTRÁCENÉ KORÁLE22222

Porota:

  1. Karanská Tereza
  2. Nedělová Vendula
  3. Olšavský Miro
  4. Kvasnicová Kateřina
  5. Kvasnicová Martina

nahoru

2. Mini - Street dance

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.MINI KIDS - Taneční skupina Neon ŽamberkHolky v akci11111
2.Respekcik - Młodzieżowe Centrum Kultury LegnicaNa dwa32223
3.RK Crazy mini - RK Crazy Rychnov nad KněžnouJust a little moment...23332
4.BABY ROSEGIRLS - Rosegirls Týniště nad OrlicíBABY GIRLS44444

Porota:

  1. Karanská Tereza
  2. Nedělová Vendula
  3. Olšavský Miro
  4. Kvasnicová Kateřina
  5. Kvasnicová Martina

nahoru

3. Děti - Disco

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.TS Dance Smileis SemilyHappyland13111
2.STOP AND GO WarszawaZamieszanie w Niebie21354
3.-4.Zgraja 3 - Zespół Taneczny ZGRAJA WrocławDisco kids34522
3.-4.Rosegirls Týniště nad OrlicíInternational love42235
5.Zgraja 5 - Zespół Taneczny ZGRAJA Wrocławpower mini 55443

Porota:

  1. Karanská Tereza
  2. Nedělová Vendula
  3. Olšavský Miro
  4. Kvasnicová Kateřina
  5. Kvasnicová Martina

nahoru

4. Děti - Street dance, začínající

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.STEELS Hradec KrálovéMs. Groove21112
2.Mini Respekt 2 - Młodzieżowe Centrum Kultury LegnicaZabawkowa Armia34421
3.Ice Dancers mladší - Středisko volného času TrutnovThis is who do it77233
4.DVK GENTLE - Taneční skupina Neon ŽamberkCharlie was the Man12884
5.RK Crazy děti I. - RK Crazy Rychnov nad KněžnouBecause we are children93355
6.Zgraja 5 - Zespół Taneczny ZGRAJA Wrocławchill out55747
7.MAD Style Třebechovice pod OrebemBlack children48669
8.STEELS Hradec KrálovéIt´z your world66578
9.Dům dětí a mládeže Symfonie PoděbradyPound the Alarm!89996

Porota:

  1. Karanská Tereza
  2. Nedělová Vendula
  3. Olšavský Miro
  4. Kvasnicová Kateřina
  5. Kvasnicová Martina

nahoru

5. Děti - Street dance, pokročilí

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.Free Fall - SVČ Déčko NáchodFunky Friday11231
2.DVK CHILLY - Taneční skupina Neon ŽamberkLovers of Eminem34123
3.Taneční škola Česká TřebováMÁRŠMELOUNI53412
4.Zgraja 3 - Zespół Taneczny ZGRAJA WrocławWe got flavour45345
5.Mini Respekt - Młodzieżowe Centrum Kultury LegnicaDziwne Rzeczy22566
6.JUST DANCE Studio ChrzanówJUST KIDS66654

Porota:

  1. Karanská Tereza
  2. Nedělová Vendula
  3. Olšavský Miro
  4. Kvasnicová Kateřina
  5. Kvasnicová Martina

nahoru

6. Děti - Show a parketové kompozice, začínající

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.ANGELES Dance Group Dvůr Králové nad LabemDnes máme na PYLno13621
2.RK Crazy děti II. - RK Crazy Rychnov nad KněžnouJdou piráti, jdou...42262
3.BŁYSK MINI - Akademia Wyobraźni "KAJUNE" CzeladźCofnąć czas61316
4.StarDance KošiceDirty Dancing37733
5.StarDance KošiceNa ihrisku 54184
6.Angeles mladší - Středisko volného času TrutnovPračlověci26475
7.Rytmy Planety 2 - Rytmy planety Brzeg DolnyRainbow85547
8.ZUŠ Jižní Město Praha U holiče78858

Porota:

  1. Karanská Tereza
  2. Nedělová Vendula
  3. Olšavský Miro
  4. Kvasnicová Kateřina
  5. Kvasnicová Martina

nahoru

7. Děti - Show a parketové kompozice, pokročilí

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.JUST ART KIDS - JUST DANCE Studio ChrzanówDzieciństwo11121
2.TS Dance Smileis SemilyŽvejkománie23214
3.AXEL FRESH - Royal Dance Studio TrzebiniaGremliny atakują32343
4.ZUŠ Jižní Město PrahaŽabky44432

Porota:

  1. Karanská Tereza
  2. Nedělová Vendula
  3. Olšavský Miro
  4. Kvasnicová Kateřina
  5. Kvasnicová Martina

nahoru

8. Děti - Volný tanec

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.MAMI ONE - Studio Tańca MK Tarnowskie GóryArchipelag11111
2.StarDance KošiceRozprávka o tanci22254
3.StarDance KošiceCigánske srdce64433
4.Rosegirls A.N.O. - Rosegirls Týniště nad OrlicíJak tančí malé mořské víly43562
5.Rytmy Planety 2 - Rytmy planety Brzeg DolnyTańcuj, Tańcuj55345
6.Taneční gymnastika DDM Alfa - DDM Alfa PardubiceHedgehok36626

Porota:

  1. Karanská Tereza
  2. Nedělová Vendula
  3. Olšavský Miro
  4. Kvasnicová Kateřina
  5. Kvasnicová Martina

nahoru

9. Junioři - Disco

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.Zgraja 2 - Zespół Taneczny ZGRAJA WrocławDisco power12111
2.Zgraja 4 - Zespół Taneczny ZGRAJA WrocławDisco stars21222
3.Bees - TS Ballare Rtyně v PodkrkonošíAll of me34433
4.Rosegirls II. - Rosegirls Týniště nad OrlicíJumping all around 43344

Porota:

  1. Karanská Tereza
  2. Nedělová Vendula
  3. Olšavský Miro
  4. Kvasnicová Kateřina
  5. Kvasnicová Martina

nahoru

10. Junioři - Street dance, začínající

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.DDM Ulita BroumovA little bit of luck13312
2.Xka - SVČ Déčko NáchodWe love oldschool22531
3.JVK GENTLE - Taneční skupina Neon ŽamberkAuthentic form41243
4.MAD Style Třebechovice pod OrebemBun Up the Dance35165
5.Dům dětí a mládeže Symfonie PoděbradyGangsters56454
6.Ice Dancers starší - Středisko volného času TrutnovSound of Police64626

Porota:

  1. Karanská Tereza
  2. Nedělová Vendula
  3. Olšavský Miro
  4. Kvasnicová Kateřina
  5. Kvasnicová Martina

nahoru

11. Junioři - Street dance, pokročilí

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.JVK CHILLY - Taneční skupina Neon ŽamberkClap11311
2.Zgraja 2 - Zespół Taneczny ZGRAJA Wrocławreal street22155
3.Taneční škola Česká TřebováK.I.D.Z73222
4.RDS KING - Royal Dance Studio TrzebiniaPrezentacja taneczna45537
5.Chaozs Rychnov nad KněžnouD.A.R.K.N.E.S.S.57473
6.Zgraja 4 - Zespół Taneczny ZGRAJA Wrocławhigh five66866
7.JUST DANCE Studio ChrzanówJUST JUNIORS88644
8.Druhá Realita - SVČ Déčko NáchodZa pýchu se platí34788
9.Dům dětí a mládeže Symfonie PoděbradyDem Beatzz99999

Porota:

  1. Karanská Tereza
  2. Nedělová Vendula
  3. Olšavský Miro
  4. Kvasnicová Kateřina
  5. Kvasnicová Martina

nahoru

12. Junioři - Show a parketové kompozice, začínající

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.BŁYSK - Akademia Wyobraźni "KAJUNE" CzeladźKorzenie31211
2.JUST ART TEENS - JUST DANCE Studio ChrzanówDorosłość12632
3.Angeles starší - Středisko volného času TrutnovHarry Potter47823
4.StarDance KošiceHairspray25454
5.RK Crazy junioři - RK Crazy Rychnov nad KněžnouVivid image of vampires84545
6.MAD Style Třebechovice pod OrebemOne blood53166
7.Chaozs Rychnov nad KněžnouGREATEST SHOW66777
8.StarDance KošiceThis is me!78388

Porota:

  1. Karanská Tereza
  2. Nedělová Vendula
  3. Olšavský Miro
  4. Kvasnicová Kateřina
  5. Kvasnicová Martina

nahoru

13. Junioři - Show a parketové kompozice, pokročilí

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.MAMI - Studio Tańca MK Tarnowskie GóryBezdroża11111
2.JUST ART JUNIOR - JUST DANCE Studio ChrzanówWybór32222
3.STOP AND GO WarszawaDziki Świat Amazonii23333
4.Taneční Studio Oliver VrchlabíTajemství mayské pyramidy 44584
5.RDS ONE - Royal Dance Studio TrzebiniaCzas na chwilę iluzji55845
6.TS Dance Smileis SemilyProstřeno!76457
7.ZUŠ Jižní Město PrahaNeber,co ti nepatří!88666
8.ZUŠ Jižní Město PrahaJeden polštář nestačí!67778

Porota:

  1. Karanská Tereza
  2. Nedělová Vendula
  3. Olšavský Miro
  4. Kvasnicová Kateřina
  5. Kvasnicová Martina

nahoru

14. Junioři - Volný tanec

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.MAMI - Studio Tańca MK Tarnowskie GóryPod powierzchnią11112
2.Taneční Studio Oliver VrchlabíPsáno azbokou33221
3.Rodeo - Středisko volného času TrutnovŽivly22333

Porota:

  1. Karanská Tereza
  2. Nedělová Vendula
  3. Olšavský Miro
  4. Kvasnicová Kateřina
  5. Kvasnicová Martina

nahoru

15. Dospělí - Street dance, začínající

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.Fierras Almas - SVČ Déčko NáchodAbout us11111
2.Taneční škola Česká TřebováDeep Inside33232
3.RK Crazy dospělí - RK Crazy Rychnov nad KněžnouFriends44323
4.STEELS Hradec KrálovéFeel it right52464
5.Chaozs Rychnov nad KněžnouPODEROSAS25656
6.Mad Style Mothers Třebechovice pod OrebemMothers of Incredible Power77545
7.JUST DANCE Studio ChrzanówJUST GANG66777

Porota:

  1. Karanská Tereza
  2. Nedělová Vendula
  3. Olšavský Miro
  4. Kvasnicová Kateřina
  5. Kvasnicová Martina

nahoru

16. Dospělí - Street dance, pokročilí

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.Zgraja 1 - Zespół Taneczny ZGRAJA WrocławInto the future31213
2.Fella Beat - SVČ Déčko NáchodRaindrops12432
3.Taneční škola Česká TřebováDE-FORMACE43621
4.Real Up - SVČ Déčko NáchodEscape for freedom25347
5.Respekt - Młodzieżowe Centrum Kultury LegnicaPlaying Games54556
6.TS NEON - HVK - Taneční skupina Neon ŽamberkŠach Mat66164
7.JUST DANCE Studio ChrzanówJUST CREW77775

Porota:

  1. Karanská Tereza
  2. Nedělová Vendula
  3. Olšavský Miro
  4. Kvasnicová Kateřina
  5. Kvasnicová Martina

nahoru

17. Dospělí - Show a parketové kompozice

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.JUST ART - JUST DANCE Studio ChrzanówFreedom11121
2.SZEPTEM - Akademia Wyobraźni "KAJUNE" CzeladźUsłyszeć więcej23213
3.Zgraja 1 - Zespół Taneczny ZGRAJA WrocławVeto42432
4.JUST ART ONE - JUST DANCE Studio ChrzanówBez uczuć34355
5.ZUŠ SlatiňanyFANTOM OPERY55544
6.Baletní škola O.Kyndlové - ZUŠ Jižní Město PrahaHurá na prázdniny.66666
7.Baletní škola O.Kyndlové - ZUŠ Jižní Město PrahaTančírna77777

Porota:

  1. Karanská Tereza
  2. Nedělová Vendula
  3. Olšavský Miro
  4. Kvasnicová Kateřina
  5. Kvasnicová Martina

nahoru

18. Dospělí + Senioři - Volný tanec

UmístěníKlubNázev vystoupeníABCDE
1.Star West TrutnovLittle Party12332
2.Movimento SlatiňanyI’m gonna make it31224
3.ZUŠ SlatiňanyKOMETA43113
4.Star West TrutnovDošla whiskey24441

Porota:

  1. Karanská Tereza
  2. Nedělová Vendula
  3. Olšavský Miro
  4. Kvasnicová Kateřina
  5. Kvasnicová Martina

nahoru